Producenci
lotion newhite- tonik rozjaśniający
dodaj do przechowalni
Opis
Lotion Newhite
Tonik rozjaśniający.
Uwalnia skórę z zanieczyszczeń i toksyn. Ożywia i odświeża skórę. To woda micelarna, która zapewnia skórze optymalną tolerancję. Wzmacnia działanie kosmetyków rozjaśniających. Skóra jest stonizowana i rozjaśniona.
Składniki:
MELANOXYL
Działanie:rozjaśnia
Aktywny składnik, ekstrakt z kapusty którego proteiny zostały hydrolizowane i przeszły fermentację. Proteina posiada właściwości rozjaśniające. Melanoxyl nie tylko redukuje efekty tyrozynazy w czasie procesu melanogenezy, zmniejsza też ilość melaniny w melanocytach. Redukuje koloryt skóry i wyrównuje przebarwienia.
Skład Inci:
Water/Eau (Aqua), PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Ethylhexylglycerin, Butylene Glycol, Glycerin, Chlorhexidine Digluconate, Disodium EDTA, Fragrance (Parfum), Hydrolyzed Vegetable Protein, Linalool, Geraniol, Citronellol.
Sposób użycia:
Nałożyć bawełnianym płatkiem na twarz i szyję.
Uwagi:
Omijać okolice oczu.
Stosowanie:
Rano i/lub wieczorem a także w ciągu dnia, przez cały rok
Pojemność:
butelka 200ml
Producent:
Guinot, 120 av. Charles de Gaulle, 92200 Neuilly-sur-Seine, Francja
www.guinot.com
Dystrybutor:
B&M Professional, ul.Rakoniewicka 12, 60-111 Poznań biuro@guinot.pl